03-6033232

התקשרו לקביעת פגישת ייעוץ

דרך מנחם בגין 150

מגדלי WE TLV קומה 7, תל אביב

דיני מקרקעין

עסקת מקרקעין היא אולי העסקה הגדולה ביותר והמשמעותית ביותר שיעשה אדם במהלך חייו. בין אם מדובר באדם פרטי/יזם או קבלן, על פי רוב הוא מקצה לעסקת מקרקעין הון רב ומהותי לצורך רכישת הנכס. בכך מקבלת עסקה זו משמעות רבה ומסוכנות.

אנו מאמינים כי על עורך הדין המטפל בעסקה מוטלת האחריות להבטיח כי עושה העסקה מקבל החלטותיו באופן מושכל, דהיינו שקיבל את מלוא המידע הנדרש לצורך קבלת ההחלטה לביצוע העסקה והבין את הסיכונים הגלומים בה. בתוך כך על עורך הדין להבטיח כי בידי מבצע העסקה המידע המשפטי בנושא מהות הזכויות במקרקעין ואופן רישומן, המידע הפיזי בגין מצב הנכס, מידע תכנוני וסביבתי ומידע מיסויי.

עו"ד קפל שמואלי בעלת ידע עשיר ונסיון רב שנים בעסקאות נדל"ן על סוגיו השונים: עסקאות מכר דירות, הסכמי שכירות, עסקאות רכישה מקבלן, נדל"ן מסחרי, קבוצות רכישה, הסכמי שיתוף במקרקעין, תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד.

עו"ד קפל שמואלי מלווה לקוחות פרטיים, יזמים, וחברות בכל שלבי העסקה, החל משלב ניהול המשא ומתן, בניית ההסכמים, דיווח העסקה לרשויות המס, הליכי משכנתא ומתן בטוחות  ועד להסדרת רישום הזכויות במרשמי הזכויות השונים.

משרד עורכי דין

גל-און קפל שמואלי​

גל-און קפל שמואלי משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני ירושה ומתנות בתא המשפחתי, דיני משפחה, ובתחום הנדל"ן ודיני חברות. 

השילוב בין תחומי מומחיות אלו של שותפי המשרד יוצר את הערך המוסף הייחודי ממנו נהנים לקוחותיו. 

המשרד מתמקד במתן שירות משפטי יסודי ראשון במעלה, וזאת באופן אישי ע"י שותפי המשרד, ותוך התמקצעות בתחומים ספציפיים, והשגת תוצאות מיטביות עבור לקוחותיו.

לייעוץ משפטי השאירו פרטים

דילוג לתוכן