03-6033232

התקשרו לקביעת פגישת ייעוץ

דרך מנחם בגין 150

מגדלי WE TLV קומה 7, תל אביב

עסקאות בינלאומיות

בעולם הגלובלי, עסקאות בינלאומיות הפכו לחלק בלתי נפרד מעשיית עסקים. בין אם מדובר בעסקה למכירת מניות, עסקת השקעה או רכישת פעילות עסקית, עסקה להקמת מיזם משותף או משא ומתן בעסקה למתן שירותים עבור לקוח מעבר לים, התהליך יכול להיות מרתיע אפילו עבור איש העסקים המנוסה ביותר.

כאן נכנס לתמונה עורך דין המתמחה בעסקאות בינלאומיות. חופש החוזים מאפשר מרחב בטוח בניהול עסקאות מעבר לים, וזאת לצד הנסיון בניואנסים התרבותיים והפרקטיקות העסקיות והמשפטיות המקובלות. על עורך הדין המנהל מו"מ לעסקה מעבר לים להכיר את המרחב המשפטי בו ניתן לשאת ולתת, לדעת מה גבולות הגזרה והיכן מדובר בדין טריטוריאלי שם יש להיוועץ בעו"ד מקומי.

עורכת דין קרן קפל שמואלי, בעלת  ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בעסקאות בינלאומיות, ניהול מו"מ ובעלת הבנה עסקית עמוקה.

בין אם מדובר בייעוץ לגבי המבנה המשפטי של העסקה חוצת הגבולות, ניהול משא ומתן על חוזים בינלאומיים מורכבים, הקמת מערך משפטי תומך בפעילות הבינלאומית או עסקה למכירת מניות של חברה ישראלית לבעלות זרה, עו"ד קרן קפל שמואלי תלווה אתכם באופן אישי והדוק ותנצח על העסקה מול כל הגורמים הרלוונטים.

העבודה נעשית בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח, במטרה לפתח אסטרטגיות עסקה המותאמות אישית ללקוח ולוקחות בחשבון את האינטרסים האישיים של הלקוח בהשלמת העסקה.

משרד עורכי דין

גל-און קפל שמואלי​

גל-און קפל שמואלי משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני ירושה ומתנות בתא המשפחתי, דיני משפחה, ובתחום הנדל"ן ודיני חברות. 

השילוב בין תחומי מומחיות אלו של שותפי המשרד יוצר את הערך המוסף הייחודי ממנו נהנים לקוחותיו. 

המשרד מתמקד במתן שירות משפטי יסודי ראשון במעלה, וזאת באופן אישי ע"י שותפי המשרד, ותוך התמקצעות בתחומים ספציפיים, והשגת תוצאות מיטביות עבור לקוחותיו.

לייעוץ משפטי השאירו פרטים

דילוג לתוכן